EUR

WormUP - Křupaví červíci s Chilli 20g

Hodnoceno 5 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníků
( 1 )

Obsah balení: 20g

Jemně pikantní červíci se solí a chilli, svou chutí připomínají pop-corn.

Dodavatel WormUP s.r.o.
Katalogové číslo 000001
Dostupnost Skladem 30.00 ks
Kategorie

101 Kč / ks vč. DPH

88 Kč / ks bez DPH

Běžná cena: 144 Kč / ks

  • Doprava zdarma při objednávce nad 2000,- Kč

Nová, ještě oblíbenější verze křupavých červíků se solí a česnekem. Chutnají jako brambůrky.

 

20g balení sušeného Potemníka moučného (Tenebrio molitor) v luxusním vzduchotěsně uzavřeném balení.

Koření:  Úmyslně jsme zvolili tak notoricky známé koření jako je chilli a sůl. Chilli a sůl dodá červíkům tu správnou pikantnost a přesto nezakryje výjimečnou chuť sušených červíků. 

Způsob přípravy: Červíci pocházejí z českého chovu. Před jejich zpracováním prochází několikadenní hladovkou, aby se důkladně očistili. Poté je krátce povaříme, usušíme a nakonec okořeníme. Vše děláme s maximální pozorností na kvalitu a zachování výživových hodnot.

Kde je využít: Skvělá příležitost pro zpestření oslavy nebo večírku s přáteli. Na křupavé červíky si kamarádi vzpomenou ještě dlouho poté :-D Originální dárek pro přátele i nepřátele, ať už samostatně, nebo jako součást dárkového koše. Pro svůj obsah bílkovin a nenasycených tuků je to skvělá svačinka, kdykoli přijde chuť. Když rozbalíš křupavé červíky večer u televize, budeš se divit jak rychle zmizí.

Ochutnej Křupaví červíci jsou připraveni k servírování, takže je stačí vysypat do misky a jíst. Neslíbíme ti, že se k ochutnání odvážíš, většina lidí si na to totiž netroufne. Přecejen předsudky jsou předsudky. Můžeme ti ale slíbit, že pokud se odvážíš, tak tě červíci mile překvapí svou vynikající chutí ;-)

Trvanlivost: Minimální trvanlivost křupavých červíků je půl roku.

Probíhá načítání, čekejte prosím ...

Přidat hodnocení

Související produkty

Mohlo by se Vám líbit